Hera(009)

Hera(009)

Huzurun Mavi Tonu

Yazlığın tadı salıncaksız çıkmıyor mu? Salıncağınızda keyifle sallanırken tatlı meltem havasını şakaklarınızda hissedin, denizin kokusunu ciğerlerinize doldurun ve güneşin tadını çıkarın.

Eğlencenin diğer adı

Çocukken eğlenmek için çok fazla alternatife ihtiyaç duymazdık bazen bir ip; bazense bir salıncak yeterdi bizleri mutlu etmek için, şimdilerde ise şehrin kaosundan etkilenen birer yetişkine dönüştük, dönüşmesine ama içimizde hala o eğlenceyi özleyen bir çocuk var... İşte tam da burada karşımıza çıkan Yaprak serisi evinizin bir köşesine yerleşerek; hem keyifle dinlenmenizi sağlıyor, hem de içiniz deki o hiperaktif çocuğa hitap ediyor.

Doğanın içinden gelen huzur

Bir yazlık evden yola çıkarak tasarlanan Hera Serisi tam da o hayal ettiğiniz yaz akşamlarında size eşlik ediyor. Yıldızların büyüsü, temiz deniz havası derken şehrin tüm negatif enerjisini atmanıza olanak sağlıyor.

Huzura yelken açın

Sade ve zarif tasarıma sahip hatlarıyla beraber konforun tadını çıkarırken hayal dünyanıza doğru yolculuğa çıkabilirsiniz. Yapımında ki malzemenin ince işçilikle kullanımı ve doğru örgü sistemi ile tüm koleksiyona zarif ve sofistike bir çekicilik katmaktadır.

Başdöndürücü

Hera ile başdöndürücü bir atmosfer yaratın. Mekanlarda her mevsim enerjik bir hava essin!

Menü
Ürünler